BezpiecznaCiaza112023

między nami kobietami - co nas drażni...

13 lata 11 miesiąc temu #19188 przez kolorowa
He he w sumie to bardzo dobry wątek Manga:)

Mnie drażni to w Darku,że jak zadzwoni do niego kolega to zaraz chce wychodzić na dwór i mnie wyciąga a jak już z nim wyjdę minie trochę czasu to zaraz krzyczy,że muszę odpoczywać i,że idziemy do domu.W domku ścieli łóżko,pomaga mi się przebrać (choć sama dam radę) :)
To po co się tak troszczy skoro sam mnie męczy tymi "spacerami"?:D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #19189 przez Mirella
No najbardziej to głośne oglądanie telewizji :) pól biedy jak sam coś ogląda, założy słuchawki i spokój, gorzej jak razem oglądamy, mówi że za cicho i nic nie słyszy, a ja mówię że za głośno i nie rozumiem co mówią :) dziwne, bo generalnie słuch ma dobry :D I jeszcze jak marudzi że za długo w necie siedzę to się wkurzam :)

Manga, a Ty założyłaś temat i co? Nic nie napiszesz? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #19197 przez jedynaczka
a mnie chyba najbardziej denerwuje u mojego faceta, że wiecznie wszystko musze mu miliony razy powtarzać.. jakoś nie może albo raczej nie chce niczego zapamiętać :D
denerwujące to jest okropnie ! ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #19201 przez Katarzynka
A mnie denerwuje to że rozmawialismy juz na jakiś temat a on znowu na tem sam od początku bo mówi że przemyslał i tak będzie lepiej... A zawsze zostaje na tym samym :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #19202 przez kolorowa
O a ja jeszcze sobie przypomniałam he he"D"D
mnie denrewoje jeszcze jak gra w ta glupia konsole z kolegami i pyta sie 500000000 razy dziennie czy rodze a jak mam skurcz mały to krzyczy zebym jeszcze poczekała:) a i w niedziele zawsze ja robilam sniadanie ale teraz mi sie nie chce i on zawsze mowi zebym poszla z nim do kuchni to tylko herbate zrobie a jak juz jestem tam to zawsze wychodzi ze ja robie cale sniadanie:D:D a co do glosnosci telewizora:D moj tez tak ma:D:D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #19214 przez Madzia89862
hmm.dobry watek:)ale fakt Manga jako zalozycielka wypowiedz sie:):P
U mojego wkurza mnie to ze jak znajomy(zwlaszcza jeden jego ktorego wprost nie trawie)dzwoni i mowi by na chwile wyszedl bo kiedys zrobilam mu akcje i boi sie do nas juz przychodzic:Pa okazuje sie ze wraca po dwoch godz naprzyklad.wkurza mnie ze czasem wraca do przeszlosci z jakimis tematami dawno zamknnietymi i ze jest zazdrosny.tzn teraz okazuje to jak jest za granica.z tv nie mam problemu:)naszczescie.Skarpetek ani ciuchow nie rozwala gdzie badz tylko chowa do szafy albo do pralki.:)ogolnie dobry chlopak ale kazdy ma swoje za uszami i drazniace czasem cechy.ale kto ich nie ma??:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #19225 przez mysia-sia
hehehee nikt nie jest doskonały;)

mój mąż zdecydowanie za dużo pracuje, a że ma swoją firmę to nie ejst ograniczony żadnymi ramami czasowymi i potrafiłby 48 przepracować gdyby doba tyle miała:P
a teraz jak jestem w ciąży to chce mi we wszytskim pomagać: pomaga mi wstać z łóżka, pomaga mi wsiąść do samochodu, wysiąść też, założyć skarpetki chociaż to wsyztsko daję radę sama zrobić... może nie ejst łatwe i przyjemne, ale muszę sobie radzić, szczególnie jak on na tydzień wyjedzie... ale jak jest w domu przy mnie to by mnie wyręczał... ale poprawić pościel na łóżku to sama sobie muszę, bo tylko mnie to wkruza, że się prześcieradło zciągnęło, jemu to wisi:P
i jeszcze to jak zawsze czeka na mnie na schodach jak wchodzimy do domu rodziców... mieszkają na 3 piętrze i nie ejst już lekko, więc ja sobie się powolutku turlam, czasem musze przystanąć i odsapnąć, a on zawsze czeka... na szczęście jeszcze nigdy nie powiedział, że za długo mi to idzie i on czas marnuje, bo chyba bym z tych schodów zrzuciła:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #19231 przez Emme
mój też ma swoją firmę, która pracuje na 2lub 3 zmiany, i oczywiście na każdej musi po kilkanaście razy dziennie byc, żeby przypilnowac pracowników. Ma wspólnika i mogli by śmiało podzielic się tymi kontrolami, ale oni koniecznie muszą we oboje :)

i jeszcze denerwuje mnie to, że zawsze wie lepiej i mnie poucza. a to za dużo proszku do prania wsypuję, a to mogłam inaczej przypawic. Ale mam na to sposób- zrób to za mnie mi pokaż jak to się robi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #19233 przez jedynaczka
o Emme skądś to znam to poprawianie :D
mój mąż to kuchcik i on z kuchni mógłby nie wychodzić :) i jak mnie czasem prosi zebym zrobiła jakąś sałtake to wiecznie mnie poprawia.. weź to sobie tak, zrób tak... eh ja to zostawiam wszystko w tedy i wychodze i sam sobie robi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #19243 przez Mirella
O tak, dokładnie wszystko wie lepiej, tylko z dziwnych powodów sam robić nie chce. Raz mi gadał ze za szybko karmię Klaudię, to sie wkurzyłam i wyszłam do łazienki na tak długo ze musiał sam dokończyć karmienie, od tej pory przy karmieniu się nie odzywa :P
Z gotowaniem to jest tak, że słyszy ode mnie coś w rodzaju " jak nie smakuje to sam rób" i też już coraz rzadziej się odzywa, bo wie że ja konsekwentna jestem i mogę naprawdę nie zrobić obiadu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #19244 przez sara125
Mnie najbardziej wkurza to ze jak jest w pracy ja sobie wszystko sprzatne a on przyjdzie rozrzuci swoje ciuchy...

o przyprawianiu i marudzeniu ze cos nie tak ugotowane ni wspomne.no i o glupi komplement i mile slowo musze sie upominac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #19245 przez iwonan12
Oj ci faceci z nimi same problemy a bez nich smutne życie by było.:)
Mnie mój mężuś drażni jak do pużna ogląda telewizję a ja zasnąć nie mogę jak gra telewizor, no i te jego powroty z pracy z dniówki jak wraca to jak cię mogę ale z nocki to masakra ma zmianę do 7:30 a do domu przychodzi o 8:20 a do zakładu ma 5 minut drogi bo po drugiej stronie ulicy :)



[url=http://w

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #19246 przez Mirella
Iwona, kup mu słuchawki do telewizora, ja tak zrobiłam i problem zniknął :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #19248 przez natmur11
-jak cos zrobi zle i zanim sie przyzna do bledu najpierw rzuca focha potem karze mi przemyslec swoje zachowanie i sie nie odzywa probujac cala wine zwalic na mnie a potem i tak sie przyznaje do winy i zaczyna sie tlumaczyc.
-nie potrafi sie wyklucic kiedy jego siostra po raz kolejny probuje wyliczac jego wydatki i krytykowac zachowanie albo mowic mu jak powinien i co powinien robic:/
-wsypuje za duzo proszku do prania do tego stopnia ze po wyjeciu rzeczy sa czesto sliskie;d

ale generalnie dobry z niego dzieciak:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19253 przez Manga
Cieszę się, że temat się spodobał ;)

No to teraz ja:
1) drażni mnie, że zawsze po goleniu, maszynka nie jest na swoim miejscu;
2) denerwuje mnie, że po zrobieniu kolacji (a to mąż zawsze ją przyrządza) wszystkie akcesoria zostają na kredensie niesprzątnięte
3) przygotowałam mu specjalny koszyczek na kluczyk od auta, pilota od garażu, klucze do domu itp. a to i tak zawsze leży w dużym pokoju na stole, ech

Reasumując... i tak go kocham najbardziej ze wszystkich :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl